Listwa przypodłogowa Dollken SLK 50

Listwa przypodłogowa Dollken SLK 50

Podczas remontu mieszkania, czy też wykończenia wnętrz dopiero co zbudowanego domu konieczne jest przyłożenie wagi do nawet najdrobniejszych szczegółów, po to aby osiągnąć zamierzony efekt. Nie inaczej jest w przypadku podłogi, która aby uzyskać odpowiedni wygląd musi być nie tylko odpowiednio dopasowana do danego wnętrza pod względem kolorystycznym, lecz także powinna być idealnie ułożona. Oczywiście bardzo ważne są tutaj nawet najdrobniejsze detale, takie jak choćby wybór odpowiedniej listwy przypodłogowej. Z pomocą przychodzi nam  firma Dollken w której ofercie znajduje się listwa przypodłogowa SLK 50. Dollken to firma działająca na polskim rynku już od kilkunastu lat (od 1997 roku), a dzięki zdobytemu przez ten czas  doświadczeniu może ona zaoferować klientom produkty dobrej jakości. Wróćmy jednak do samej listwy przypodłogowej SLK 50 i odpowiedzmy na pytania jaka jest jej charakterystyka i dlaczego tak dobrze nadaje się do wykorzystania przy układaniu podłogi, która będzie później świetnie wyglądać? Już wyjaśniamy.

Listwa przypodlogowa Dollken SLK 50

Listwa przypodlogowa Dollken SLK 50

 

Listwa SLK 50 – właściwości

Przede wszystkim Dollken SLK 50 jest bardzo łatwa w montażu co ułatwia jej dopasowanie do powierzchni, nawet wtedy kiedy nie są one idealnie równe. Dzieje się tak dlatego, ponieważ ten model listwy posiada specjalne elastyczne i miękkie wargi przy swojej dolnej i górnej krawędzi. To właśnie one umożliwiają zniwelowanie wszystkich niedoskonałości podłogi i ścian, pozwalając przy tym na montaż listwy bez konieczności użycia różnego rodzaju silikonów i wypełniaczy. Co ciekawe, listwa przypodłogowa SLK 50 posiada również specjalny pasek dekoracyjny, pod którym kryje się przestrzeń, gdzie możemy na przykład ułożyć kable elektryczne albo antenowe. Po ponownym założeniu paska dekoracyjnego będą niewidoczne, gwarantując, że nic nie będzie odciągało uwagi od nowo położonej podłogi. Kto musiał zmagać się z plątaniną najróżniejszych przewodów, ten wie jak bywa to denerwujące, nie wspominając również o estetyce poprowadzonych na zewnątrz kabli :).

Pozostałe zalety listwy

Poza samą łatwością montażu listwa przypodłogowa SLK 50 posiada również wiele innych zalet. Przede wszystkim będzie to bardzo szeroka gama kolorystyczna oraz wykonane w niezwykle staranny sposób nadruki słojów drewna, dzięki czemu nie ma chyba podłogi do której nie można byłoby dopasować tej listwy. Dobrano je dokładnie w taki sposób, aby idealnie pasowały do naprawdę wielu dekorów paneli podłogowych różnych producentów. Równie ważne jak szeroki wybór dostępnych kolorów i faktur jest to, że SLK 50 jest produktem, w którym producent nie stosuje tak często zmian kolorystyki, dzięki czemu dokupienie za jakiś czas dokładnie takiego koloru listwy jaki potrzebujemy nie jest najmniejszym problemem (np. w przypadku uszkodzenia mechanicznego listwy podczas przestawiania mebli itp.).

Na zakończenie garść informacji technicznych 🙂

Listwa przypodłogowa SLK 50

Wymiary:

  • długość: 250 centymetrów
  • grubość: 25 milimetrów

Informacje techniczne:

  • materiał: PCV
  • krawędź: przylegająca, miękka
  • system montażu: kołek montażowy
  • kolor: (do wyboru z podanej kolorystyki)
  • atesty: techniczny i higieniczny.

Jak widać listwa posiada wiele zalet, więc jeśli szukacie produktu dobrej jakości, cechującego się bogatą kolorystyką, starannie wykonanymi nadrukami słojów drewna, łatwością montażu i możliwością ukrycia w niej najróżniejszych kabli to warto pomyśleć o listwie przypodłogowej Dollken SLK 50. Oczywiście w naszym sklepie rutkowscy.pl posiadamy listwę Dollken SLK 50 – zapraszamy 🙂

Paleta kolorow listew przypodłogowych SLK 50

Paleta kolorow listew przypodłogowych SLK 50

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *